Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Kung Fu
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
MrPumpernick
Film Freak - 803 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2007
Location: Sweden
Recent Rankings
98 Farscape (1999) - Jun 22, 2010
96 Lifted (2006) - Jun 22, 2010
32 Mr. Woodcock (2007) - Jun 21, 2010
75 District 9 (2009) - Jun 21, 2010
57 Flatliners (1990) - Jun 21, 2010
89 The Mist (2007) - Jun 21, 2010
90 The Boondock Saints (1999) - Jun 21, 2010
78 Hannibal (2001) - Jun 21, 2010
42 Spies Like Us (1985) - Jun 21, 2010
79 Star Trek: Generations (1994) - Jun 21, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with MrPumpernick. Why not go rank more films, then come back and check it out again?