![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
MrT1ki | |
![]() |
Flick Fan - 86 Films Ranked
Member Since: Jun 14, 2010
Location: USA
|

| 100 | The Straight Story (1999) - Aug 12, 2010 |
| 18 | The Box (2009) - Jul 02, 2010 |
| 84 | The Ring (2002) - Jun 26, 2010 |
| 88 | Full Metal Jacket (1987) - Jun 23, 2010 |
| 92 | The Shining (1980) - Jun 20, 2010 |
| 82 | Dance of the Dead (2008) - Jun 20, 2010 |
| 82 | Stand by Me (1986) - Jun 19, 2010 |
| 22 | Planet of the Apes (2001) - Jun 19, 2010 |
| 95 | Ghost in the Shell (1995) - Jun 14, 2010 |
| 88 | The Animatrix (2003) - Jun 14, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |