MrThingyman

mrthingyman
Movie Buff - 141 Film Ratings
Member Since: 14 Jun 2013
Location: Viby J, Aarhus, Denmark
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

72 26% World War Z (2013) - Rated 27 Jun 2013
57 8% The Purge (2013) - Rated 27 Jun 2013
95 71% A Hijacking (2012) - Rated 25 Jun 2013
74 33% Bridge to Terabithia (2007) - Rated 24 Jun 2013
100 97% City of God (2002) - Rated 22 Jun 2013
98 84% Moon (2009) - Rated 20 Jun 2013
95 71% Rain Man (1988) - Rated 20 Jun 2013
46 4% Alexander (2004) - Rated 20 Jun 2013
98 84% Pan's Labyrinth (2006) - Rated 20 Jun 2013
95 71% Intouchables (2011) - Rated 20 Jun 2013