MrWesley

mrwesley
Movie Buff - 102 Film Ratings
Member Since: 05 Mar 2012
Location: Delaware, OH, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

88 73% Mean Girls (2004) - Rated 06 Mar 2012
87 68% Shrek (2001) - Rated 06 Mar 2012
95 89% Star Trek (2009) - Rated 06 Mar 2012
81 47% The Princess Diaries (2001) - Rated 06 Mar 2012
79 44% Shaun of the Dead (2004) - Rated 06 Mar 2012
79 44% Tremors (1990) - Rated 06 Mar 2012
97 95% Wild Things (1998) - Rated 06 Mar 2012
90 79% Homeward Bound: The Incredible Journey (1993) - Rated 06 Mar 2012
83 54% Austin Powers: The Spy Who Shagged Me (1999) - Rated 06 Mar 2012
82 50% X-Men (2000) - Rated 06 Mar 2012