Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Kung Fu
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Mr. 62
Film Freak - 825 Films Ranked
Member Since: Nov 30, 2008
Location: USA
Recent Rankings
90 Amélie (2001) - Nov 09, 2011
84 Greenberg (2010) - Nov 09, 2011
85 The Mighty Ducks (1992) - Nov 09, 2011
87 Who Framed Roger Rabbit (1988) - Nov 09, 2011
78 The International (2009) - Nov 09, 2011
94 Blade Runner (1982) - Nov 09, 2011
99 Caddyshack (1980) - Nov 09, 2011
85 The Player (1992) - Nov 09, 2011
79 Reversal of Fortune (1990) - Nov 09, 2011
95 Drive (2011) - Nov 09, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Mr. 62. Why not go rank more films, then come back and check it out again?