Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Kung Fu
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Mr. Sanders
Movie Buff - 173 Films Ranked
Member Since: Sep 16, 2008
Location: USA
Recent Rankings
82 High School Musical (2006) - Sep 17, 2008
25 Free Willy (1993) - Sep 17, 2008
13 Babe (1995) - Sep 17, 2008
13 The Wiz (1978) - Sep 17, 2008
9 Mr. Bean's Holiday (2007) - Sep 17, 2008
13 The Mask (1994) - Sep 17, 2008
25 Inspector Gadget (1999) - Sep 17, 2008
37 Flubber (1997) - Sep 17, 2008
15 The Birds (1963) - Sep 17, 2008
45 Maid in Manhattan (2002) - Sep 17, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Mr. Sanders. Why not go rank more films, then come back and check it out again?