![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Mr T | |
![]() |
Movie Buff - 478 Films Ranked
Member Since: Aug 9, 2010
Location: Copenhagen, Denmark
|

| 75 | Undskyld jeg forstyrrer (2012) - Jan 11, 2012 |
| 25 | After Hours (1985) - Jan 11, 2012 |
| 70 | Headhunters (2011) - Oct 25, 2011 |
| 60 | Catfish (2010) - Oct 25, 2011 |
| 10 | Blå mænd (2008) - Oct 25, 2011 |
| 95 | Drive (2011) - Sep 22, 2011 |
| 85 | Bad Lieutenant: Port of Call New Orleans (2009) - Sep 20, 2011 |
| 80 | Shutter Island (2010) - Sep 20, 2011 |
| 80 | Kick-Ass (2010) - Sep 20, 2011 |
| 50 | Super 8 (2011) - Sep 20, 2011 |
| Actors | Robert De Niro |
| Directors | Jean-Pierre Jeunet |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |