Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Kung Fu
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Mrbird
Flick Fan - 80 Films Ranked
Member Since: Apr 12, 2006
Location: USA
Recent Rankings
78 Insomnia (2002) - Aug 13, 2007
65 Shrek (2001) - Aug 13, 2007
40 Underworld (2003) - Aug 13, 2007
50 The Matrix Revolutions (2003) - Aug 13, 2007
40 The Punisher (2004) - Aug 13, 2007
60 The Mothman Prophecies (2002) - Aug 13, 2007
56 The Sum of All Fears (2002) - Aug 13, 2007
65 Napoleon Dynamite (2004) - Aug 13, 2007
80 Maria Full of Grace (2004) - Aug 13, 2007
85 Memento (2001) - Aug 13, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Mrbird. Why not go rank more films, then come back and check it out again?