Mrd1

mrd1
Flick Fan - 78 Film Ratings
Member Since: 17 Sep 2014
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 35% Bad Boys (1995) - Rated 17 Sep 2014
75 35% Big (1988) - Rated 17 Sep 2014
80 61% Men in Black (1997) - Rated 17 Sep 2014
90 89% Mean Girls (2004) - Rated 17 Sep 2014
75 35% The Truman Show (1998) - Rated 17 Sep 2014
77 46% Dodgeball: A True Underdog Story (2004) - Rated 17 Sep 2014
77 46% Harold and Kumar Go to White Castle (2004) - Rated 17 Sep 2014
80 61% Hot Tub Time Machine (2010) - Rated 17 Sep 2014
80 61% Meet the Fockers (2004) - Rated 17 Sep 2014
65 10% Zoolander (2001) - Rated 17 Sep 2014