Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Favourite score / sound...
the Blog Top Ten War Flicks of th...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Your Best TCIs PSIs Kumpels Starred Reviews Wishlist
Random Film
Mrgreenshirt
Movie Buff - 354 Films Ranked
Member Since: Jul 1, 2009
Location: Corvallis, Oregon, USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
79 The Shawshank Redemption - Mar 15, 2010
69 Cinderella - Mar 15, 2010
89 Beetlejuice - Mar 15, 2010
83 Chasing Amy - Mar 15, 2010
82 Get Smart - Mar 15, 2010
60 Apollo 13 - Mar 15, 2010
70 The Bourne Ultimatum - Mar 15, 2010
85 FernGully: The Last Rainforest - Mar 15, 2010
86 Casino Royale - Mar 15, 2010
94 Blazing Saddles - Mar 15, 2010
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Mrgreenshirt. Why not go rank more films, then come back and check it out again?