MrsBlueMoon

mrsbluemoon
Movie Buff - 147 Film Ratings
Member Since: 02 Jan 2007
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 27% War of the Worlds (2005) - Rated 06 Jul 2007
80 27% The Hunt for Red October (1990) - Rated 06 Jul 2007
75 9% The Pacifier (2005) - Rated 06 Jul 2007
75 9% Indiana Jones and the Temple of Doom (1984) - Rated 06 Jul 2007
85 63% The Blues Brothers (1980) - Rated 06 Jul 2007
40 3% The City of Lost Children (1995) - Rated 06 Jul 2007
85 63% Enemy of the State (1998) - Rated 06 Jul 2007
40 3% Delicatessen (1991) - Rated 06 Jul 2007
90 84% The NeverEnding Story (1984) - Rated 06 Jul 2007
80 27% Clue (1985) - Rated 06 Jul 2007