Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Kung Fu
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Msoada
Movie Buff - 454 Films Ranked
Member Since: Nov 20, 2011
Location: Jena, Thüringen, Germany
Recent Rankings
54 A Single Man (2009) - May 28, 2012
87 Basic Instinct (1992) - May 26, 2012
27 The Specialist (1994) - May 26, 2012
57 Lock Up (1989) - May 25, 2012
86 The Negotiator (1998) - May 17, 2012
67 Eraser (1996) - May 17, 2012
86 Shotgun Stories (2008) - May 15, 2012
95 Take Shelter (2011) - May 11, 2012
50 This Means War (2012) - May 09, 2012
86 Eyes Wide Shut (1999) - May 07, 2012
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Msoada. Why not go rank more films, then come back and check it out again?