![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Msterbee | |
![]() |
Flick Fan - 41 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 83 | Contact (1997) - Aug 19, 2009 |
| 50 | Jurassic Park (1993) - Aug 19, 2009 |
| 50 | The Princess Diaries (2001) - Aug 19, 2009 |
| 80 | Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977) - Aug 19, 2009 |
| 67 | Apollo 13 (1995) - Aug 19, 2009 |
| 55 | Back to the Future Part II (1989) - Aug 19, 2009 |
| 65 | St. Elmo's Fire (1985) - Aug 19, 2009 |
| 70 | The Saint (1997) - Aug 19, 2009 |
| 72 | The Hunt for Red October (1990) - Aug 19, 2009 |
| 45 | Crocodile Dundee in Los Angeles (2001) - Aug 19, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |