Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum "Act of Valor"
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Munky6999
Movie Buff - 311 Films Ranked
Member Since: Jun 17, 2009
Location: London, UK
Message Sent!
500 characters left
Bio: I LOVE MOVIES!!!!!!!!!
Recent Rankings
73 Blazing Saddles (1974) - Aug 29, 2009
80 Bully for Bugs (1953) - Aug 29, 2009
90 The Dark Knight (2008) - Aug 29, 2009
70 Tropic Thunder (2008) - Aug 29, 2009
70 Bad Boys (1995) - Aug 29, 2009
85 Fearless (2006) - Aug 29, 2009
80 Assassins (1995) - Aug 29, 2009
65 The Shining (1980) - Aug 29, 2009
65 Coming to America (1988) - Aug 29, 2009
90 Hook (1991) - Aug 29, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Munky6999. Why not go rank more films, then come back and check it out again?