![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Murray | |
![]() |
Film Freak - 685 Films Ranked
Member Since: Jul 29, 2009
Location: France
|

| 70 | Happy Gilmore (1996) - May 27, 2012 |
| 70 | The Jerk (1979) - May 27, 2012 |
| 80 | Agora (2009) - May 26, 2012 |
| 85 | The Castle (1997) - May 25, 2012 |
| 75 | No Man's Land (2001) - May 24, 2012 |
| 70 | Bullitt (1968) - May 23, 2012 |
| 85 | The Pervert's Guide to Cinema (2006) - May 20, 2012 |
| 85 | Barton Fink (1991) - May 15, 2012 |
| 80 | The Purple Rose of Cairo (1985) - May 12, 2012 |
| 70 | Captain America: The First Avenger (2011) - May 11, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |