Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Favorite Films of 2011
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Mustasch
Movie Buff - 109 Films Ranked
Member Since: Sep 9, 2009
Location: Sweden
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
65 Face/Off (1997) - Dec 05, 2009
75 Road to Perdition (2002) - Dec 05, 2009
80 The Matrix (1999) - Dec 05, 2009
70 Wedding Crashers (2005) - Dec 05, 2009
80 Erin Brockovich (2000) - Dec 05, 2009
90 Fight Club (1999) - Dec 05, 2009
70 Jurassic Park (1993) - Dec 05, 2009
45 Air Force One (1997) - Dec 05, 2009
40 The Mummy Returns (2001) - Dec 05, 2009
80 The 40-Year-Old Virgin (2005) - Dec 05, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Mustasch. Why not go rank more films, then come back and check it out again?