![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Muttley75 | |
![]() |
Flick Fan - 59 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: Spain
|

| 90 | Indiana Jones and the Last Crusade (1989) - Aug 18, 2009 |
| 65 | Spider-Man (2002) - Aug 18, 2009 |
| 65 | Lucky Number Slevin (2006) - Aug 18, 2009 |
| 80 | Star Wars: Episode I - The Phantom Menace (1999) - Aug 18, 2009 |
| 65 | Lethal Weapon 4 (1998) - Aug 18, 2009 |
| 65 | Tropic Thunder (2008) - Aug 18, 2009 |
| 70 | Dogma (1999) - Aug 18, 2009 |
| 50 | The Sixth Sense (1999) - Aug 18, 2009 |
| 70 | Requiem for a Dream (2000) - Aug 18, 2009 |
| 100 | Pulp Fiction (1994) - Aug 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |