Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Kung Fu
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Muukkeli
Flick Fan - 14 Films Ranked
Member Since: Jun 3, 2010
Location: Finland
Bio: Movie/poker/alcohol/women freak.
Recent Rankings
77 Husbands (1970) - Jun 03, 2010
80 Shadows (1959) - Jun 03, 2010
72 Minnie and Moskowitz (1971) - Jun 03, 2010
72 Paris, Texas (1984) - Jun 03, 2010
84 Kill Bill: Volume 1 (2003) - Jun 03, 2010
78 Umberto D. (1952) - Jun 03, 2010
87 Inglourious Basterds (2009) - Jun 03, 2010
57 Desperate Living (1977) - Jun 03, 2010
60 Death Proof (2007) - Jun 03, 2010
83 Jackie Brown (1997) - Jun 03, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Muukkeli. Why not go rank more films, then come back and check it out again?