Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Kung Fu
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
My Lake
Movie Buff - 196 Films Ranked
Member Since: Mar 18, 2008
Location: USA
Recent Rankings
66 Jumanji (1995) - Apr 05, 2008
89 American History X (1998) - Apr 05, 2008
82 Casino (1995) - Mar 23, 2008
89 Magnolia (1999) - Mar 23, 2008
74 Blood Simple (1984) - Mar 23, 2008
77 The Wizard of Oz (1939) - Mar 23, 2008
74 Zelig (1983) - Mar 22, 2008
88 Reservoir Dogs (1992) - Mar 21, 2008
44 Little Nicky (2000) - Mar 21, 2008
75 Punch-Drunk Love (2002) - Mar 21, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with My Lake. Why not go rank more films, then come back and check it out again?