N_B

nb
Film Freak - 825 Film Ratings
Member Since: 19 Oct 2012
Location: Australia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 35% Mission: Impossible - Rogue Nation (2015) - Rated 29 Jul 2018
85 91% Ghost in the Shell (1995) - Rated 04 Jun 2018
50 21% Guardians of the Galaxy Vol. 2 (2017) - Rated 04 Jun 2018
60 35% Thor: Ragnarok (2017) - Rated 04 Jun 2018
65 49% Avengers: Infinity War (2018) - Rated 04 Jun 2018
65 49% Train to Busan (2016) - Rated 04 Jun 2018
40 11% Kong: Skull Island (2017) - Rated 04 Jun 2018
90 95% Sans soleil (1983) - Rated 23 Mar 2018
60 35% Desperately Seeking Susan (1985) - Rated 12 Mar 2018
65 49% Black Panther (2018) - Rated 11 Mar 2018