Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Actors You Hate
the Blog Top Ten War Flicks of th...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Your Best TCIs PSIs Kumpels Starred Reviews Wishlist
Random Film
NCBob
Flick Fan - 53 Films Ranked
Member Since: Sep 23, 2007
Location: High Point, NC, USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
98 Raising Arizona - Sep 23, 2007
95 The Negotiator - Sep 23, 2007
100 Patriot Games - Sep 23, 2007
100 Minority Report - Sep 23, 2007
100 I, Robot - Sep 23, 2007
100 The Truman Show - Sep 23, 2007
90 Sleepless in Seattle - Sep 23, 2007
98 The Iron Giant - Sep 23, 2007
96 Batman Begins - Sep 23, 2007
100 Dune - Sep 23, 2007
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with NCBob. Why not go rank more films, then come back and check it out again?