Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Kung Fu
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
NIRO
Movie Buff - 382 Films Ranked
Member Since: Mar 22, 2006
Location: Czech Republic
Recent Rankings
70 Starsky & Hutch (2004) - Aug 13, 2007
35 Hide and Seek (2005) - Aug 13, 2007
75 Cast Away (2000) - Aug 13, 2007
45 Firewall (2006) - Aug 13, 2007
70 Cinderella Man (2005) - Aug 13, 2007
75 K-PAX (2001) - Aug 13, 2007
85 Lost in Translation (2003) - Aug 13, 2007
50 The Prince and Me (2004) - Aug 13, 2007
85 Pride & Prejudice (2005) - Aug 13, 2007
40 Reign of Fire (2002) - Aug 13, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with NIRO. Why not go rank more films, then come back and check it out again?