NIkeL

nikel
Film Freak - 885 Film Ratings
Member Since: 18 Jan 2015
Location: Portugal
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 96% Children of Men (2006) - Rated 18 Jan 2015
80 77% The Pursuit of Happyness (2006) - Rated 18 Jan 2015
70 42% Burn After Reading (2008) - Rated 18 Jan 2015
80 77% X-Men: The Last Stand (2006) - Rated 18 Jan 2015
60 13% The Interpreter (2005) - Rated 18 Jan 2015
60 13% Mr. Deeds (2002) - Rated 18 Jan 2015
70 42% Coach Carter (2005) - Rated 18 Jan 2015
70 42% If Only (2004) - Rated 18 Jan 2015
60 13% Paycheck (2003) - Rated 18 Jan 2015
70 42% The Poughkeepsie Tapes (2007) - Rated 18 Jan 2015