![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
NJAldwin | |
![]() |
Flick Fan - 52 Films Ranked
Member Since: Aug 19, 2009
Location: Windham, New Hampshire, USA
|

| 92 | Up (2009) - Aug 30, 2009 |
| 93 | Harold and Maude (1971) - Aug 30, 2009 |
| 92 | Psycho (1960) - Aug 30, 2009 |
| 90 | Cars (2006) - Aug 30, 2009 |
| 90 | The Incredibles (2004) - Aug 30, 2009 |
| 90 | Ratatouille (2007) - Aug 30, 2009 |
| 85 | The Goods: Live Hard, Sell Hard (2009) - Aug 30, 2009 |
| 93 | Hotel Rwanda (2004) - Aug 19, 2009 |
| 82 | Bruce Almighty (2003) - Aug 19, 2009 |
| 95 | Ghostbusters (1984) - Aug 19, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |