![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
NKEspos | |
![]() |
Movie Buff - 116 Films Ranked
Member Since: Jun 13, 2008
Location: South Carolina, USA
|
|
Bio: I love horror movies
| |

| 100 | American History X (1998) - Jun 13, 2008 |
| 80 | There's Something About Mary (1998) - Jun 13, 2008 |
| 100 | The Beach (2000) - Jun 13, 2008 |
| 100 | National Treasure (2004) - Jun 13, 2008 |
| 100 | Anaconda (1997) - Jun 13, 2008 |
| 100 | The Prophecy (1995) - Jun 13, 2008 |
| 100 | Rain Man (1988) - Jun 13, 2008 |
| 100 | Gladiator (2000) - Jun 13, 2008 |
| 100 | Freaky Friday (2003) - Jun 13, 2008 |
| 100 | Stand by Me (1986) - Jun 13, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |