Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Kung Fu
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
N_L_HUCK
Film Freak - 880 Films Ranked
Member Since: Feb 9, 2012
Location: Turkey
Recent Rankings
72 Arabesk (1989) - Feb 10, 2012
63 Apocalypse Now (1979) - Feb 10, 2012
74 The Lost Room (2006) - Feb 10, 2012
74 La Haine (1995) - Feb 10, 2012
72 L.A. Confidential (1997) - Feb 10, 2012
60 Saint Nick (2010) - Feb 10, 2012
70 Contagion (2011) - Feb 10, 2012
70 Hard Times (1975) - Feb 10, 2012
55 Mr. Woodcock (2007) - Feb 10, 2012
60 Cassandra's Dream (2007) - Feb 10, 2012
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with N_L_HUCK. Why not go rank more films, then come back and check it out again?