Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Kung Fu
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
NPNG
Movie Buff - 231 Films Ranked
Member Since: Feb 27, 2008
Location: Belgium
Recent Rankings
35 Even Money (2006) - Oct 14, 2008
40 Kiss of Death (1995) - Oct 14, 2008
63 The 6th Day (2000) - Oct 14, 2008
72 Death Race (2008) - Oct 14, 2008
74 Two for the Money (2005) - Oct 14, 2008
70 Avenging Angelo (2002) - Oct 14, 2008
69 Get Rich or Die Tryin' (2005) - Oct 14, 2008
63 Raw Deal (1986) - Oct 14, 2008
60 Smokin' Aces (2007) - Oct 14, 2008
40 Ginger Snaps (2000) - Oct 14, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with NPNG. Why not go rank more films, then come back and check it out again?