![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
NRM02 | |
![]() |
Celluloid Junkie - 3018 Films Ranked
Member Since: Mar 20, 2011
|

| 68 | No (2012) - May 26, 2012 |
| 56 | La Noche de Enfrente (2012) - May 26, 2012 |
| 62 | Mud (2012) - May 26, 2012 |
| 59 | Cosmopolis (2012) - May 25, 2012 |
| 50 | In the Fog (2012) - May 24, 2012 |
| 51 | On the Road (2012) - May 24, 2012 |
| 9 | The Paperboy (2012) - May 24, 2012 |
| 48 | Post Tenebras Lux (2012) - May 23, 2012 |
| 52 | Me and You (2012) - May 23, 2012 |
| 88 | Holy Motors (2012) - May 22, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |