NStefonich

nstefonich
Movie Buff - 309 Film Ratings
Member Since: 01 Jun 2013
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

1% Ghostbusters II (1989) - Rated 29 Jul 2018
1% Galaxy Quest (1999) - Rated 29 Jul 2018
1% Exodus: Gods and Kings (2014) - Rated 29 Jul 2018
1% Ghostbusters (2016) - Rated 29 Jul 2018
1% The Girl with the Dragon Tattoo (2011) - Rated 21 Jul 2013
70 52% Se7en (1995) - Rated 21 Jul 2013
80 78% Django Unchained (2012) - Rated 21 Jul 2013
70 52% Life of Pi (2012) - Rated 21 Jul 2013
1% The Last Stand (2013) - Rated 05 Jul 2013
1% Kick-Ass (2010) - Rated 05 Jul 2013