Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Kung Fu
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Nadeem1986
Flick Fan - 77 Films Ranked
Member Since: Feb 3, 2012
Location: Canada
Recent Rankings
75 Cool Runnings (1993) - Feb 03, 2012
30 What Women Want (2000) - Feb 03, 2012
75 Live Free or Die Hard (2007) - Feb 03, 2012
80 Raging Bull (1980) - Feb 03, 2012
20 We Were Soldiers (2002) - Feb 03, 2012
80 Fargo (1996) - Feb 03, 2012
90 Reservoir Dogs (1992) - Feb 03, 2012
70 School of Rock (2003) - Feb 03, 2012
100 L.A. Confidential (1997) - Feb 03, 2012
85 Equilibrium (2002) - Feb 03, 2012
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Nadeem1986. Why not go rank more films, then come back and check it out again?