Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Kung Fu
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Nadine
Flick Fan - 11 Films Ranked
Member Since: Feb 19, 2010
Location: Newcastle Upon Tyne, Tyne & Wear, UK
Bio: I\'m awesome.
Recent Rankings
78 Die Hard (1988) - Feb 19, 2010
83 Natural Born Killers (1994) - Feb 19, 2010
37 Superbad (2007) - Feb 19, 2010
76 In Bruges (2008) - Feb 19, 2010
77 Brick (2005) - Feb 19, 2010
75 The Machinist (2004) - Feb 19, 2010
82 Memento (2001) - Feb 19, 2010
79 Fight Club (1999) - Feb 19, 2010
89 Donnie Darko (2001) - Feb 19, 2010
88 American Beauty (1999) - Feb 19, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Nadine. Why not go rank more films, then come back and check it out again?