![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Namu | |
![]() |
Movie Buff - 224 Films Ranked
Member Since: Aug 25, 2006
Location: UK
|
|
Bio: No information
| |

| 60 | A.I. Artificial Intelligence (2001) - Aug 13, 2007 |
| 90 | The Abyss (1989) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Adaptation. (2002) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Akira (1988) - Aug 13, 2007 |
| 84 | AVP: Alien vs. Predator (2004) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Alien (1979) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Amélie (2001) - Aug 13, 2007 |
| 83 | American Pie (1999) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Anger Management (2003) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |