![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Nandinho | |
![]() |
Movie Buff - 187 Films Ranked
Member Since: Jun 29, 2010
Location: Porto, Portugal
|
|
Message Sent!
Bio: Benfiquista de alma e coração
| |

| 75 | The Kids Are All Right (2010) - Dec 14, 2011 |
| 35 | Tower Heist (2011) - Nov 26, 2011 |
| 70 | Wit (2001) - Oct 20, 2011 |
| 70 | Midnight in Paris (2011) - Oct 15, 2011 |
| 60 | Metropolis (1927) - Sep 24, 2011 |
| 75 | Catch Me If You Can (2002) - Sep 20, 2011 |
| 65 | Juno (2007) - Sep 16, 2011 |
| 70 | The Wrestler (2008) - Sep 14, 2011 |
| 80 | Dr. Jekyll and Mr. Hyde (1931) - Sep 13, 2011 |
| 65 | Colombiana (2011) - Sep 12, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |