Nappari

nappari
Film Freak - 533 Film Ratings
Member Since: 26 Apr 2012
Location: Finland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

94 90% Children of Men (2006) - Rated 26 Apr 2012
93 68% Antz (1998) - Rated 26 Apr 2012
80 6% Nil by Mouth (1997) - Rated 26 Apr 2012
80 6% Wayne's World 2 (1993) - Rated 26 Apr 2012
94 90% A History of Violence (2005) - Rated 26 Apr 2012
90 38% Basic Instinct (1992) - Rated 26 Apr 2012
94 90% Burn After Reading (2008) - Rated 26 Apr 2012
90 38% Angel Heart (1987) - Rated 26 Apr 2012
90 38% The Pursuit of Happyness (2006) - Rated 26 Apr 2012
80 6% Happy Feet (2006) - Rated 26 Apr 2012