Nappari2
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Recent Ratings
Check out Nappari2's...
80 87% | Children of Men (2006) - Rated 26 Apr 2012 |
70 63% | Antz (1998) - Rated 26 Apr 2012 |
40 5% | Nil by Mouth (1997) - Rated 26 Apr 2012 |
40 5% | Wayne's World 2 (1993) - Rated 26 Apr 2012 |
80 87% | A History of Violence (2005) - Rated 26 Apr 2012 |
60 35% | Basic Instinct (1992) - Rated 26 Apr 2012 |
80 87% | Burn After Reading (2008) - Rated 26 Apr 2012 |
60 35% | Angel Heart (1987) - Rated 26 Apr 2012 |
60 35% | The Pursuit of Happyness (2006) - Rated 26 Apr 2012 |
90 98% | American Beauty (1999) - Rated 26 Apr 2012 |