Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Kung Fu
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Narquez
Movie Buff - 100 Films Ranked
Member Since: Jul 31, 2010
Location: Ankara, Turkey, Turkey
Recent Rankings
62 Basic (2003) - Jul 31, 2010
72 Dumb and Dumber (1994) - Jul 31, 2010
41 Nightwatch (1997) - Jul 31, 2010
83 Run Lola Run (1998) - Jul 31, 2010
2 Galaxy Quest (1999) - Jul 31, 2010
74 Bedtime Stories (2008) - Jul 31, 2010
86 Lost in Translation (2003) - Jul 31, 2010
0 Edward Scissorhands (1990) - Jul 31, 2010
70 Insomnia (2002) - Jul 31, 2010
57 King Kong (2005) - Jul 31, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Narquez. Why not go rank more films, then come back and check it out again?