![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Narst | |
![]() |
Film Freak - 758 Films Ranked
Member Since: Mar 27, 2006
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 50 | Billy Elliot (2000) - Aug 13, 2007 |
| 90 | The Whole Nine Yards (2000) - Aug 13, 2007 |
| 70 | The Revolution Will Not Be Televised (2003) - Aug 13, 2007 |
| 40 | Crash (2005) - Aug 13, 2007 |
| 65 | Serenity (2005) - Aug 13, 2007 |
| 40 | Life (1999) - Aug 13, 2007 |
| 42 | Madagascar (2005) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Domino (2005) - Aug 13, 2007 |
| 100 | Clueless (1995) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Network (1976) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |