![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Nartang | |
![]() |
Movie Buff - 100 Films Ranked
Member Since: Nov 1, 2009
Location: USA
|

| 70 | American Beauty (1999) - Nov 02, 2009 |
| 70 | Meet Joe Black (1998) - Nov 02, 2009 |
| 65 | The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Nov 02, 2009 |
| 60 | Enchanted (2007) - Nov 02, 2009 |
| 60 | Snakes on a Plane (2006) - Nov 02, 2009 |
| 25 | Saw V (2008) - Nov 02, 2009 |
| 89 | Waterworld (1995) - Nov 02, 2009 |
| 75 | The Reader (2008) - Nov 01, 2009 |
| 70 | GoldenEye (1995) - Nov 01, 2009 |
| 80 | Lost in Translation (2003) - Nov 01, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |