Nashie0

nashie0
Flick Fan - 75 Film Ratings
Member Since: 17 Nov 2013
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

96 95% Oldboy (2003) - Rated 11 Mar 2015
90 65% Mulan (1998) - Rated 11 Mar 2015
88 48% Grindhouse (2007) - Rated 11 Mar 2015
85 33% Liar Liar (1997) - Rated 11 Mar 2015
65 6% Saw IV (2007) - Rated 11 Mar 2015
78 15% The Simpsons Movie (2007) - Rated 11 Mar 2015
85 33% Babe (1995) - Rated 11 Mar 2015
88 48% Battle Royale (2000) - Rated 11 Mar 2015
85 33% Batman Beyond: Return of the Joker (2000) - Rated 11 Mar 2015
94 86% The Shining (1980) - Rated 11 Mar 2015