![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Nat | |
![]() |
Movie Buff - 248 Films Ranked
Member Since: Jan 19, 2011
Location: Sydney, NSW, Australia
|

| 91 | The Squid and the Whale (2005) - May 26, 2012 |
| 90 | Hanna (2011) - May 26, 2012 |
| 89 | Hesher (2010) - Mar 06, 2012 |
| 94 | 127 Hours (2010) - Mar 06, 2012 |
| 94 | Say Anything... (1989) - Mar 06, 2012 |
| 90 | The Help (2011) - Mar 06, 2012 |
| 90 | The Adjustment Bureau (2011) - Mar 06, 2012 |
| 82 | Due Date (2010) - Mar 06, 2012 |
| 94 | Warrior (2011) - Mar 06, 2012 |
| 90 | Chronicle (2012) - Mar 06, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |