![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Natali | |
![]() |
Movie Buff - 155 Films Ranked
Member Since: Jan 12, 2011
Location: Czech Republic
|

| 85 | Balance (1989) - Jul 31, 2011 |
| 85 | Lifted (2006) - Jul 31, 2011 |
| 85 | The Second Renaissance Part I (2003) - Jul 31, 2011 |
| 85 | The Prestige (2006) - Jul 31, 2011 |
| 85 | My Fair Lady (1964) - Jul 31, 2011 |
| 70 | The Fountain (2006) - Jul 31, 2011 |
| 85 | District 9 (2009) - Jul 31, 2011 |
| 75 | Definitely, Maybe (2008) - Jul 31, 2011 |
| 85 | The Dinner Game (1998) - Jul 31, 2011 |
| 90 | Billy Elliot (2000) - Jul 31, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |