![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Natchios | |
![]() |
Flick Fan - 15 Films Ranked
Member Since: Aug 3, 2008
Location: São Paulo, Brazil
|
|
Bio: Suspicious wit, too easy attraction.
| |

| 95 | Elektra (2005) - Apr 09, 2009 |
| 100 | X-Men: The Last Stand (2006) - Apr 09, 2009 |
| 100 | Velvet Goldmine (1998) - Apr 09, 2009 |
| 100 | Mulholland Drive (2001) - Apr 09, 2009 |
| 100 | The Machinist (2004) - Apr 09, 2009 |
| 100 | American Psycho (2000) - Apr 09, 2009 |
| 100 | Sin City (2005) - Apr 09, 2009 |
| 100 | Volver (2006) - Apr 09, 2009 |
| 95 | The Dark Knight (2008) - Apr 09, 2009 |
| 90 | House of Sand (2005) - Apr 09, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |