![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
NazimCoskun | |
![]() |
Movie Buff - 104 Films Ranked
Member Since: Dec 29, 2009
Location: Ankara, Hacettepe University, Turkey
|
|
Message Sent!
| |

| 85 | Kung Fu Panda 2 (2011) - Nov 17, 2011 |
| 65 | Buried (2010) - Sep 09, 2011 |
| 75 | Triangle (2009) - Jul 31, 2011 |
| 95 | 300 (2007) - Jun 26, 2011 |
| 70 | Vantage Point (2008) - May 28, 2011 |
| 75 | Wanted (2008) - May 28, 2011 |
| 80 | Bee Movie (2007) - May 25, 2011 |
| 50 | Jumanji (1995) - May 25, 2011 |
| 70 | Hokkabaz (2006) - May 25, 2011 |
| 20 | The International (2009) - May 25, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |