Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Star Trek Into Darkness...
the Blog Server Upgrade
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
NeXus9
Film Freak - 646 Films Ranked
Member Since: Feb 27, 2010
Location: UK
Recent Rankings
65 T4 Dark City (1998) - Mar 11, 2010
60 T3 Ladyhawke (1985) - Mar 11, 2010
69 T5 Casino Royale (2006) - Mar 11, 2010
20 T1 Scooby-Doo (2002) - Mar 11, 2010
65 T4 A Beautiful Mind (2001) - Mar 11, 2010
70 T6 MASH (1970) - Mar 11, 2010
70 T6 The Descent (2005) - Mar 11, 2010
69 T5 The Butcher Boy (1917) - Mar 11, 2010
15 T1 The Wraith (1986) - Mar 11, 2010
80 T9 Rounders (1998) - Mar 11, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with NeXus9. Why not go rank more films, then come back and check it out again?