![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Neatly | |
![]() |
Movie Buff - 164 Films Ranked
Member Since: Jul 23, 2011
Location: USA
|

| 80 | Sideways (2004) - Jul 23, 2011 |
| 52 | About Schmidt (2002) - Jul 23, 2011 |
| 74 | Election (1999) - Jul 23, 2011 |
| 51 | Citizen Ruth (1996) - Jul 23, 2011 |
| 37 | The Runner Stumbles (1979) - Jul 23, 2011 |
| 38 | The Domino Principle (1977) - Jul 23, 2011 |
| 50 | Oklahoma Crude (1973) - Jul 23, 2011 |
| 20 | Bless the Beasts & Children (1971) - Jul 23, 2011 |
| 66 | The Secret of Santa Vittoria (1969) - Jul 23, 2011 |
| 32 | Guess Who's Coming to Dinner (1967) - Jul 23, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |