Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Kung Fu
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Nek
Flick Fan - 17 Films Ranked
Member Since: Mar 29, 2011
Location: Germany
Recent Rankings
4 Train for Durango (1968) - May 25, 2012
6 Le Havre (2011) - May 25, 2012
10 The Thin Red Line (1998) - May 24, 2012
4 The Silent Stranger (1968) - May 24, 2012
8 Zelig (1983) - May 20, 2012
6 Pi (1998) - May 20, 2012
4 Marley (2012) - May 20, 2012
8 Let the Right One In (2008) - May 20, 2012
9 Beginners (2011) - May 20, 2012
8 A Separation (2011) - May 20, 2012
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Nek. Why not go rank more films, then come back and check it out again?
Nek's Favorite...