![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Neldoneto | |
![]() |
Flick Fan - 41 Films Ranked
Member Since: Jan 12, 2011
Location: Salvador, Bahia, Brazil
|

| 94 | Blade Runner (1982) - Jan 12, 2011 |
| 95 | Elephant (2003) - Jan 12, 2011 |
| 96 | Belle de jour (1967) - Jan 12, 2011 |
| 95 | Bad Education (2004) - Jan 12, 2011 |
| 100 | Freaks (1932) - Jan 12, 2011 |
| 100 | Modern Times (1936) - Jan 12, 2011 |
| 99 | Talk to Her (2002) - Jan 12, 2011 |
| 95 | Tôkyô sonata (2008) - Jan 12, 2011 |
| 60 | The Black Dahlia (2006) - Jan 12, 2011 |
| 100 | Terra em Transe (1967) - Jan 12, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |