Nellynoway

nellynoway
Flick Fan - 53 Film Ratings
Member Since: 25 Feb 2012
Location: Denmark
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 63% The Pianist (2002) - Rated 26 Feb 2012
72 39% The Green Mile (1999) - Rated 25 Feb 2012
50 17% For Y'ur Height Only (1981) - Rated 25 Feb 2012
71 36% Ip Man 2: Legend of the Grandmaster (2010) - Rated 25 Feb 2012
81 66% Ip Man (2008) - Rated 25 Feb 2012
80 63% How to Train Your Dragon (2010) - Rated 25 Feb 2012
72 39% Heat (1995) - Rated 25 Feb 2012
78 55% Groundhog Day (1993) - Rated 25 Feb 2012
78 55% Gangs of New York (2002) - Rated 25 Feb 2012
57 19% Final Destination (2000) - Rated 25 Feb 2012