Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Kung Fu
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
NelsonSilva
Cinema Addict - 1570 Films Ranked
Member Since: Jan 19, 2011
Location: Brazil
Recent Rankings
95 The Insider (1999) - Feb 16, 2012
85 The Artist (2011) - Feb 16, 2012
55 Limitless (2011) - Jan 21, 2012
95 Perfect Blue (1998) - Jan 21, 2012
75 Super (2011) - Jan 21, 2012
60 Lion King 1½ (2004) - Jan 21, 2012
90 Ghost World (2001) - Jan 21, 2012
75 Friday the 13th (1980) - Jan 21, 2012
65 The Flash (1990) - Jan 21, 2012
20 My Bloody Valentine 3-D (2009) - Jan 21, 2012