![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Nemecide | |
![]() |
Flick Fan - 50 Films Ranked
Member Since: Jul 5, 2010
Location: USA
|

| 100 | Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi (1983) - Jul 05, 2010 |
| 100 | The Cable Guy (1996) - Jul 05, 2010 |
| 40 | Police Academy (1984) - Jul 05, 2010 |
| 95 | Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith (2005) - Jul 05, 2010 |
| 95 | Once Upon a Time in Mexico (2003) - Jul 05, 2010 |
| 100 | Dumb and Dumber (1994) - Jul 05, 2010 |
| 25 | Forrest Gump (1994) - Jul 05, 2010 |
| 100 | Swordfish (2001) - Jul 05, 2010 |
| 100 | Ace Ventura: When Nature Calls (1995) - Jul 05, 2010 |
| 100 | Enter the Dragon (1973) - Jul 05, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |